Používame cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více info

cs en
 

O nás

Leaders & Partners (L&P) reality, s.r.o. je realitní kancelář působící na území České a Slovenské republiky. Společnost vznikla v roce 2013, na realitním trhu působíme již od roku 2006. Naše pobočky naleznete v Košicích, Prešově, Žilině, Dubnici nad Váhom, Novém městě nad Váhom, Piešťanech, Senci, Trnavě, Bratislavě a Praze. Jsme proto schopni nabídnout svým klientům opravdu širokou nabídku v oblasti prodeje koupě a pronájmu nemovitostí určených k bydlení nebo podnikání doma, ale také v zahraničí, jako například v Turecku, USA, Bulharsku, Italii, Maďarsku, SAE...

Prodávající mají jedinečnou možnost inzerovat své nemovitosti na placených realitních portálech v ČR a SR.

Jsme členové vícero realitních asociací a to NARKS, SORA, C.E.I. V roce 2022 máme v plánu stát se členem ARK v České republice. Důraz klademe na kvalitu, profesionální a individuální přístup ke klientům, proto jsou naši makléři certifikovaní a neustále školení. Každý makléř přistoupil k etickému kodexu, ve kterém jsou zahrnuty hlavní principy a hodnoty naší společnosti.

Záleží nám na spokojenosti našich klientů, kteří jsou u nás vždy na prvním místě. Nabízíme komplexní realitní služby a celou řadu doplňkových služeb.

Dbáme na bezpečnost, garance a právní jistoty, které jsou nezbytné pro úspěšný průběh a ukončení realitního obchodu.

Spolupracujeme s advokátní kanceláří, která zajišťuje to, aby bylo vše v souladu se zákonem, dohlíží na naše realitní obchody, během kterých probíhá systém vzájemné kontroly. Je jedním z garantů právních jistot. Snažíme se na sobě neustále pracovat a zlepšovat se, neboť spokojený klient je pro nás nejvzácnější odměnou, kterou můžeme za naši práci získat.


Generali poisťovňa

Realitná únia

NARKS

C.E.I.


poistenie.pdf (72.94 kB)  Otevřít Stáhnout
oznameni-o-odstoupeni-od-smlouvy-vzor.docx (13.63 kB)  Otevřít Stáhnout