Používame cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více info

cs en
 

Blog

Určitě nemusíme nikomu z vás říkat, že každé prodávané zboží potřebuje při prodeji určitou péči, aby se prodalo co nejdříve a za co nejlepší cenu. A vy určitě chcete, aby se Vaše nemovitost líbila, že?


Při inzerci nemovitostí se klienti často setkávají se zkratkami, které jsou v realitní oblasti běžné a zažité. Pro krátké vysvětlení uvádíme nejčastěji z nich používané, které Vám mohou napomoci při prohlížení nabídky nejen naší realitní kanceláře, ale i na realitních portálech.


Na trhu s realitami se klienti mohou stále častěji setkat s riziky i podvody. Při obchodování s realitami v poslední statistice realitní kolegové odhadují rizikový každý 10 obchod. Já bych z praxe řekla, že každý 7 - 8 obchod a bude to ještě častěji. 80 až 90% těchto rizikových obchodů vyplývá z finančních a sociálně-společenských problémů daných klientů, kteří přicházejí o práci, důsledkem čehož je neschopnost splácet půjčky, leasing, hypoteční úvěr, atp.