Používame cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více info

cs en
 

Kariéra

Pokud toužíte po změně, nových výzvách a přátelstvích, jste na dobrém místě.

Toužíte po změně a chcete se stát součástí našeho realitního týmu? Zaučíme Vás BEZPLATNĚ a umožníme Vám vstup do světa realitního obchodu. Naučíme Vás snít a žít své sny naplno. Tato práce je plná dobrodružství a je o lidech, našich klientech, se kterými je radost se setkávat a povídat. Budete s nimi prožívat jejich radosti, starosti, pomáhat jim naplňovat jejich požadavky při koupi a prodeji nemovitosti.

Jak začít? Kontaktujte nás a domluvíme si schůzku u nás v kanceláři a zvolíte si pro Vás vhodnou formu spolupráce. Není se čeho bát. Nekoušeme. ;) Jsme stabilní firma, a na trhu působíme už od roku 2007. Pobočky: Praha, Brno, Bratislava, Košice.

Místo prácoviště: Týnská 1053/21, Praha - Staré Město

Spolupráce je na základě ŽIVNOSTI a to na dobu neurčitou.

Každý nový kolega bude BEZPLATNĚ ZAŠKOLEN a naučí se základy obchodní komunikace, náboru nemovitostí, plánování. Budete se umět orientovat ve finančních trzích se zaměřením na hypoteční a stavební úvěry.

Po celou dobu spolupráce NEMÁTE ŽÁDNÉ NÁKLADY, máte k dispozici vlastní kancelář v centru Prahy, s přístupem na internet.

Práce VHODNÁ i pro absolventy. (maturita povinná)

Výhodou (není to ale podmínka) - předchozí zkušěnosti s realitami

 

BENEFITY - Co Vám nabízíme:

- VLASTNÍ KANCELÁŘ v centru Prahy, to zní skvěle, však? ;)

- pro profesionály NADSTANDARDNÍ provízní odměny od 50 %

- ZAJIŠTĚNÍ certifikace,

- KOMPLEXNÉ zaškolění/podpora ZDARMA,

- flexibilní pracovní doba,

- možnosť pracovat z domu - home office,

- průbežné vzdelávaní,

- moderní realitní systém,

- možnosť sebarealizace a osobního úspěchu

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás přivítáme.

 

Co vše budete dělat?

Budete inzerovat na placených českých a slovenských realitních portálech. Vytváření vlastního portfolia nemovitostí, zprostředkování pronájmu a prodeje nemovitosti, tvorba prezentací nemovitosti, organizace a vedení obchodních jednání s klienty a aktívní vyhledávaní nových zakázek. To všechno Vás u nás čeká. Nejprve Vás ale kompletně BEZPLATNĚ ZAŠKOLÍME. Stačí se jen přidat k nám a začít žít svůj sen.

 

Jaké by jste měli mat předpoklady a dovednosti?

- profesionalita, flexibilita, samostatnost, vstříctnost ke klientům, loajalita, zodpovědnost, vysoké profesionální nasazení, komunikatívnost, přirozená empatie, ochota cestovat, mít obchodního ducha.

 

Co by jste měli ovládat?

Fakturace - základy

Microsoft Word - pokročilý

Microsoft Excel - základy

Řidičský průkaz: skup. B

 

První krok je tedy na Vás.

Máte-li zájem o spolupráci, vyplňte následující dotazník, případně volejte na tel. číslo: +420 602 644 488

Už těď se na Vás moc těšíme! :)

 

Napište nám