Používame cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více info

cs en

Pronájem, Kanceláře, 1978m² - Praha 4 - Michle

350 CZK/m2/měsíc
+ služby ( záloha ) 90Kč ( +DPH ) / m2/ měsíc + parkování ( volitelné ) 100Eur (+DPH ) / místo/ měsíc
Ulice: Jihlavská
Obec: Praha 4
Okres: Praha
Kraj: Hlavní město Praha
Druh: Komerční nemovitosti
Typ: Pronájem
Typ objektu: Kanceláře
Jiné:

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu klimatizované kancelářské prostory připravené k nastěhování, s již hotovým, moderním fit-outem ve vysokém standardu bez investic, s vlastní zelenou terasou o ploše cca 360m2, s dostatkem denního světla, v energeticky úsporné budově o celkové užitné ploše 1978m2 v posledním 6NP, v bezprostřední blízkosti dálnice D1 a přímým sjezdem až k parkovišti komplexu.

Prostory, jež lze flexibilně upravit, jsou aktuálně dispozičně řešené v kombinaci open space, uzavřených kanceláří, zasedacích místností a se zázemím s kuchyňkou se vstupem na terasu pro 200 zaměstnanců. V prostorách jsou rovněž k dispozici uzamykatelné boxy pro zaměstnance.

Nadčasový komplex s vynikajícím designem nabízí využití nejnovějších technologií, originální architekturu, zvukotěsnou fasádu budovy a především atraktivní lokalitu na dosah centra města . Kartový přístupový systém, centrální recepce, ostraha 24/7, technická údržba objektu, úklidová služba, EPS, sprinklery, bezpečnostní kamerový systém, dvě sdílené zasedací místnosti, parkovací místa pro návštěvníky a hosty, místa pro jízdní kola včetně sprch i šaten a v neposlední řadě LEED Gold green building certifikaci.

Výborná dopravní dostupnost, centrum v dosahu 10minut, stanice metra linky C " Kačerov " v pěší vzdálenosti 4 minut, díky dálnici rovněž dobré spojení s jihomoravskou metropolí Brnem, Slovenskou republikou, Rakouskem.

V přízemí budovy možno využít konferenční sály, kavárnu a v neposlední řadě prostornou jídelnu/kantýnu zajišťující snídaně/obědy včetně non-stop samoobslužné kavárny pro zaměstnance. Pro návštěvníky je k dispozici samostatný výtah propojující prostory parkovacích stání v podzemních podlaží s recepcí.

Budova nabízí čtyři patra podzemních parkovacích podlaží včetně 18 dobíjecích stanic pro elektromobily. U budovy k dispozici i vlastní komunitní zahrada sloužící pro jednotlivce i firemní aktivity.

K dispozici 01.04.2024.

Více informací na dotaz.

Doplňující informace

Status:
aktivní
Stav:
novostavba
Celková plocha:
1978 m2
Zateplený objekt:
ano
Počet podlaží:
6
Výtah:
ano
Energetický certifikát:
B
Klimatizace:
ano
Parkování:
vlastní vyhrazené
Zařízení:
zařízený
Materiál:
Smíšené
Zateplený objekt:
ano
Terasa:
ano
Terasa plocha:
360 m2
Vytápění:
vlastní - plyn

Podívejte se na mapě

Makléř

Rádi vám poradíme

Podobné nemovitosti